Havadan Çekim Hizmeti

Aktif . Yayınlanma Uncategorised

 

Nilart olarak havadan çekim hizmetini son teknoloji 4K Ultra HD Drone kameralarımız ve uzman Drone pilotlarımız ile çekiyoruz.

Nilart,  1 metreden 500 metreye kadar yani Drone'un çıkabileceği maksimum yüksekliğe kadar çekimlerinizi kaliteli ve detaylı olarak çekim yapar. Drone çekimi bittikten sonra prodüksiyon, görsel efekt, kurgu - montaj hizmetleri, renk düzeltmeleri ile 4K güntü kaltesinde çekimleri teslim eder.

Sektörel Havadan Çekimlerimiz

 • Emlak/Yapı : Ev, Villa veya Sitelerde çekim
 • İnşaat Projeleri : İnşaat başlamadan ve inşaat devam ederken havadan video ve resim çekme
 • Arazi ve Arazi Yönetimi : Belirli yükseklikten 3 boyutlu arazi görüntüsü oluşturabiliyoruz. Koordinat ve yükseklik vermeniz yeterlidir.
 • Oteller, Turizm mekanları, Tatil köyleri
 • Golf sahaları, Stadyumlar, büyük parklar ve ormanlar
 • Arkeoloji çalışmaları
 • Ve benzeri alanlar...

 Kullandığımız Drone Cihazlarımız

 

Teklif almak için iletişime geçebilirsiniz.

Joomla Tasarım

Aktif . Yayınlanma Uncategorised

Joomla Web Tasarımı

Web siteleri sıkça güncellenmelidir. Sıkça güncellenmesi için, web sitenizin kolay bir şekilde güncellenecek arayüze sahip olması gereklidir. Tabi bu arayüz için özel olarak kodlama yaptırırsanız biraz pahalı ve zahmetli olabilir. İyi bir yönetim paneli yazmak zor bir iştir ve kolay kolay altından kalkınmaz. Joomla! ise son derece gelişmiş bir yönetim arayüzüne sahiptir.

Joomla! tabanlı bir web siteniz olduğunda, bunu web tasarım firmasına sık sık başvurmadan kolaylıkla güncelleyebilir ve yönetebilirsiniz. Web tasarım firmasından tabii ki destek alacaksınız fakat; kendi web sitenizi kolaylıkla güncelleyebilmeniz son derece önemlidir. Joomla! size kolay yönetimi sunacaktır.

Joomla! sadece kolay yönetim değil, aynı zamanda gelişmiş seçenek havuzu da sunmaktadır. Joomla! en çok kullanılan içerik yönetim sistemlerinden birisidir. Bu nedenle bir web sitesinden istediğiniz şeylerin çoğu, Joomla! için yapılmış durumdadır. Bu gelişmiş uygulama havuzu ile Joomla! sizin de isteklerinize cevap verecektir.

Joomla! tabanlı bir web sitesine sahip olmak istiyorsunuz ancak, bunu hangi şirket aracılığıyla yapacaksınız, Joomla! tasarımda kime güvenebilirsiniz? Piyasada bir çok paravan şirket ve kayıt dışı çalışan kişiler size bu hizmeti yapmayı sunacaktır. Ancak size güven vermeyen, profesyonel bir görüntü oluşturmayan kişi ve kurumları lütfen seçmeyiniz. Çünkü bu iş uzun zaman devam etmesi gereken bir iştir. Bir web tasarım firmasına web sitenizi yaptırdıktan sonra iş bitmemektedir. Firma yaptığı işin arkasında durmalıdır.

Biz Joomla!’nın piyasaya sürüldüğü zamanlardan beridir bu işin içindeyiz. Profesyonel ekibimiz bu ülkede Joomla! konusunda en iyi iş çıkaran ekiplerden birisidir. Joomla tasarım konusunda yaptığımız işlere bakmanız, bize gücenmenize yetecektir. Biz işlerimizin çoğunun Joomla! tabanlı yapmaktayız bu sebepten, Joomla! bizim için zorluk değil bilakis; kolaylıktır. Joomla! ile harcadığımız zaman bize bu kolaylığı sağlamıştır.

Joomla! tasarım konusu ise son derece önemlidir. Joomla! tasarım sadece hazır tasarım şablonunu web sitesine giydirmek değildir. Hazır şablonların müşterinin tüm isteklerini karşılaması son derece nadir bir durumdur. Peki müşterinin isteklerini Joomla! sistemine yansıtmak konusunda, firma ne kadar becerikli; bu soruyu aklınızda bulundurmalısınız. Biz size sadece bir içerik yönetim sistemi ve bu sisteme bir tasarım giydirmek gibi bir hizmet sunmuyoruz. Bizim bu işi en güzel şekilde yapıyoruz. Eğer sıfırdan bir tasarım isterseniz, ekibimiz sizin isteklerinize göre sadece size ait bir tasarım oluşturuyor. Bu sıfırdan tasarım ise çoğu firmanın yapamayacağı bir hizmettir.

Biz Joomla! tasarım konusundaki tecrübe ve yeteneklerimizin arkasındayız. Referanslarımız ise bu konuda bizim en büyük destekçilerimizdir. Biz bu işe sadece kod olarak değil, estetik olarak bakıyoruz. Kusursuzluk takıntısına sahip ekibimiz sayesinde, son derece profesyonel işler ortaya çıkardık, sizlerle birlikte daha nice yeni web siteleri tasarlamak istiyoruz.

İçerik Yönetim Sistemi

Aktif . Yayınlanma Uncategorised

Şirketinizin artık yeni Türk Ticaret Kanuna uygun ve güncellenenilir bir site olması gerekmekde çünki artık zaman; hız ve zaman ile değenlendiriliyor şirketinizin ilgili kararları ve haberlerini  hızlıca değiştirmek için bir İçerik Yönetim Sistemine ihtiyacınız var bu sistemle hiçbir kod bilgisi gerektirmeden sitenizi kolayca güncelleyebileceksiniz…Ve şirketiniz hızlı tempoda değişen dünyadan kopmadan ve hemde %100 google  arama sonuçlarında daha etkili olacak !

İçerik Yönetim Sistemimizin Başlıca Özellikleri;

 • Kolayca içerik(yazılı metin) eklebilecek ve bunları kategorilendirebileceksiniz.
 • Eklediğiniz içeriklere menuler verebilecek ve kolayca sitede gösterilmesini sağlayacaksınız.
 • Google dostu parametlerle eklediğiniz içerikler hızlıca Google’a index alacak ve rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız.
 • Her sayfanız için özel  google etiketi(tag) ekleme özelliği
 • Her sayfanız için özel meta tag ve desciption ekleme özelliği ile önemli sayfalarınıza daha çok meta tag ekleyebilirsiniz.
 • Google analytics özelliği ile ziyaretçilerinizin nerelerden geldiğini,sitede ne kadar dolaştığını,hangi kelimelerden daha çok hit aldığınızı, günlük sitenize kaç kişinin ziyaret etdiğini rahatlıkla takip edebilirsiniz.
 • Son teknoloji  resim galerisi ile ziyaretçilerinize zengin bir görsel show yapabilirsiniz.
 • Hiçbir web dili bilmeden iletişim ve formları yaratabilirsiniz.
 • Anket modulümüz ile ziyaretçilerinizden şirketiniz veya sitenizle ilgili ilgili verileri toplayın.
 • Ürün kataloğu bileşenimizle kolayca ürünlerinizi ekleyebilir ve kategorilendirebilirsiniz.
 • Facebook ,Twitter,Google  Plus gibi sosyal ağlarda sayfalarınızı paylaştırabileceksiniz.
 • İçerik Yönetim Sisteminde sadece size özel bir şifre ile gireceksiniz ve sitenizi yönetim sistemimizden  kontrol edebileceksiniz takıldığınız yerler deneyimli Nilart ekibi sizinle…

Bu saydıklarımız ve sayamadığımız bir çok özellik Nilart farkı ile siz değerli müşterilerimiz içindir.Daha çok bilgi almak bizimle iletişim kurabilirsiniz…

Banka Hesapları

Aktif . Yayınlanma Uncategorised

Türkiye İş Bankası
Şube: 5821
Hesap No:0570028
IBAN: TR390006400000158210570028
Hesap Adı: Gökhan Hayırtaş
Finans Bank - ENPARA
IBAN: TR68 0011 1000 0000 0044 8998 08
Hesap Adı: Gökhan Hayırtaş
Garanti Bankası
Şube: 028
Hesap No:6649401
IBAN: TR51 0006 2000 0280 0006 6494 01
Hesap Adı: Gökhan Hayırtaş

Web Hosting

Aktif . Yayınlanma Uncategorised

Nilart web tasarım ajansı Hosting hizmetlerini internet servis sağlayıcısı Netinternet omurgası üzerinden sunmaktadır. Tüm hosting hizmetlerinde HP ve Intel Xeon Dual-Core sunucuları kullanılmaktadır. Nilart web tasarım ajansının müşterileri, geliştirilen kontrol paneli üzerinden tüm hosting ihtiyaçları karşılayabilir, destek talebinde bulunabilirler.

Nilart web tasarım ajansı, binden fazla müşterisine web hosting ve e-mail servisleri sunmaktadır.

Sağlanan Hizmetler

 • Web Hosting
 • Kurumsal Hosting
 • E-ticaret Hosting
 • Kurumsal E-Mail Çözümleri
 • Web Mail Paneli
 • Anti-Virüs ve Anti-Spam Çözümleri
 • SSL Sertifikaları
 • Online Ödeme Çözümleri
 • Web İstatistik Raporlama