Şişli Pimapen


Şişli Pimapen firması olarak sektörde uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. 15 yıldır PVC kapı ve pencere sektöründe her zaman müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve daha iyi çözümler üretmek için elimizden gelen tüm çaba ve gayreti göstermekteyiz. Her zaman işimizi doğru, dürüst, kaliteli ve güvenilir çalışmaları bir arada oluşturarak müşterilerimize kapı ve pencere hizmeti verdik. Bir müşteri bin müşteridir mantığı ile her hizmet vermiş olduğumuz iş alanında referans kalitemizi arttırmaya yönelik çalışmalar yapmayı hiçbir zaman unutmadık. Çıkmış olduğumuz bu serüvende bir çok kurum, özel şirketlerin ilk tercihleri arasında Şişli Pimapen firması yerini almıştır. İşini yapmış olduğumuz kişiler, aileler, binlerce kurum ve şirketin göndereceği yeni müşteriler ile çalışma potansiyelimizi her zaman koruyarak müşterilerimize daima en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiş bir PVC kapı ve pencere şirketiyiz. Siz değerli müşterilerimiz için ölçümlerin alındığı tüm keşif ziyaretlerimiz ücretsizdir.

Enerji verimliliği, dayanıklılık ve düşük bakım dahil PVC pencere ve kapılarının birçok faydası vardır.
PVC (Plastikleştirilmemiş Polivinilklorür), dünya çapında inşaat endüstrisinde yaygın olarak kullanılan oldukça esnek bir malzemedir.

PVC su anda Türkiye pencere pazarının büyük bir yüzdesini oluşturmakta ve bu ürünlere ilgi artarak devam etmektedir. Günümüzde daha fazla insan ahşap veya alüminyum pencere sistemlerine, enerji tasarruflu ve sürdürülebilir alternatifler arıyor. PVC pencere ve kapı sistemleri tam olarak bu noktada imdadımıza yetişmektedir. Ayrıca PVC kapı ve pencere sistemleri Türkiye iklimi için mükemmel bir malzemedir. PVC kapı ve pencere sistemleri ses ve iklim zararlarına karşı ailenize, komşularınıza, hayvanlara ve tüm çevreye güvenli ve sağlıklı bir ortam sunmaktadır.