(3D) 3 Boyutlu Görselleştirme Hizmeti

Aktif . Yayınlanma Blog

(3D) 3 Boyutlu Görselleştirme Hizmeti ; İnşaat firmalarında genellikle en gözde olan çizimler ve insanlara daha iyi bir oturma imkanı oluşturmanın yanı sıra dış görünümün de daha iyi olması için genellikle 3d mimari modelleme tercih edilmektedir. Projelerin insanlara nasıl sunulduğunu ve ne tür özellikleri olduğunu göstermek amacıyla bu tarz proje yapımları kullanılmaktadır. Gerçek ve düzgün bir yapıt ortaya çıkarmanın tek yolu 3d mimari modelleme üzerinden geçtiğini belirtmekteyiz. Dış görünümü camlarla kaplı, gemi şeklinde veya başka şekillerde olan yapıtların hepsinde bu modelleme tarzını kullandıklarını belirtmekteyiz. Render çizimler sayesinde insanların estetik duygusunu kazanmak daha kolay olduğundan dolayı tercih edilen en mantıklı seçenektir. Henüz bina yapımı tamamlanmamışsa, 3d mimari görselleştirme sayesinde müşterilere gösterilen görseller sayesinde beğenisini çok önceden kazanabilmek mümkün.

3D Modellemenin Etkisi

Bina içerisindeki veya hangi proje yapılıyorsa o yapının içini önceden modelleme üzerinden yapıldığından dolayı görseller aktarıldığı taktirde daha kolay bir çalışma ortamının yanı sıra insanlara yapıtın birebir aynısını göstermek mümkün. Aslına bakılırsa 3d mimari modelleme binadan farksız bir şekilde iç mimari ve dış mimari fark etmeksizin tamamını aynı şekilde gösterir. Bu seçenekleri daha önceden broşürlere bastırarak inşaat halindeyken satışa sunmanız mümkün. Örneğin bir yaşam alanı veya alışveriş merkezi modellemesi ortaya çıkarılacaksa aksesuarların bile görüntülenmesi için 3d modelleme üzerinden yararlanmak çok kolay olduğunu söylememiz gerekir. İşlevsel özelliklerinden faydalanarak birçok projenizde de kullanabilir başka şirketlerle anlaşırken projeyi gösterebilirsiniz.

3 Boyutlu Animasyon Hazırlanması

Diyelim ki henüz proje aşamasındasınız ve kendi kitlenizi şimdiden oluşturmak istiyorsunuz. Mümkün olduğunu bildirmemiz gerekmekte. Çünkü çoğu büyük şirketler bu yolu kullanarak projelerini bir kaç yıl öncesinden haber veriyor. En çok bu konuya alışveriş merkezleri değiniyor. İnsanların ilgisini çekmek ve bir yapıt projesi düşünüyorsanız insanlar oraya ikamet etmek için ve oranın değeri gittikçe yükseldiğinin habercisi nasıl olabiliriz diye soracak olursanız 3d mimari görselleştirme bu imkanı bizlere sunmakta. Gara Design sayesinde birçok proje hayat buluyor ve öncesinde yaptığı animasyonlar sayesinde pankartlar asarak müşterilerinin gönlünü alıyor. 3 Boyutlu Görselleştirmede profesyonel olan Gara Design tüm projelerinize hayat vermek için hazır bulunuyor.
http://www.garadesign.com

Tags: 3D Görselleştirme Hizmeti 3D modelleme hizmeti

Bazı Referanslarımız

  • Istanbul Laminat Parke
  • Doç. Dr. Ibrahim Esinler
  • Hulusi Bülent Zeyneloglu
  • Bogazici Zemin Parke
  • Chef Antonio Lombardi
  • TCR
  • TeknoPlas